Kontakter vid PTC

Ingångarna till PTC är flera. Nedan finner du representanter för alla oss huvudparter. Verksamhetsledaren koordinerar verksamheten vid PTC och kan oftast ge dig den första vägledningen.

Tommy_Christensen_IMG_9905

Innovatum

Tommy Christensen

Verksamhetsledare PTC

tommy.christensen@innovatum.se
telefon: 0520–28 93 37
mobil: 070–41 99 372

Peter_Berg_IMG_9906

Innovatum

Peter Berg

Planering och Utveckling PTC

peter.berg@innovatum.se
telefon: 0520–28 93 19
mobil: 076–94 88 393

Lennart Malmsköld

Högskolan Väst

Lennart Malmsköld

Samordning av Högskolans aktiviteter vid PTC

lennart.malmskold@hv.se
telefon: 0520–22 33 48
mobil: 072–16 00 153

VictoriaSjöstedt2_PEJL_webb

Högskolan Väst

Victoria Sjöstedt

Samordning av Högskolans aktiviteter vid PTC

victoria.sjostedt@hv.se
telefon: 0520–22 33 04
mobil: 072–16 00 157

Stefan_Karlsson_IMG_1257

GKN Aerospace

Stefan Karlsson

Samordning GKN-verksamhet vid PTC

stefan.kas.karlsson@gknaerospace.com
telefon: 0520–29 12 70
mobil: 070–08 71 270

Robert_Reimers_IMG_1529

GKN Aerospace

Robert Reimers

Samordning GKN-verksamhet vid PTC

robert.reimers@gknaerospace.com
telefon: 0520–29 27 95
mobil: 070–08 72 795

Carolina_Pettersson_DSC_0346

RISE

Carolina Pettersson

Samordning av RISE aktiviteter vid PTC

carolina.pettersson@ri.se
telefon: 031–70 66 129
mobil: 070–78 06 129

Mats Werke

RISE

Mats Werke

Samordning av RISE aktiviteter vid PTC

mats.werke@ri.se
telefon: 031–70 66 088